KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9199225
nr 919 9225
Etsning
Signerad, "Copperplate", 343/460, motivet: 42x50
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 19:31:10
200 kr